Pavasaris - spintos atnaujinimo metas!
Gražiausi drabužiai už itin draugiškas kainas

Uždaryti

puslapyje: 20 50 100
nuotraukos nėra

aktualu, bet kiek supratau dar niekas nelaike didelė šypsena

kiek suprantu dabar reiks vykti i vilniu laikyti to testo, galima vaziuoti laikyti ir dar nesant klonkreciam konkursui, issilaikai ir lauki su savo rezultatais

nuotraukos nėra

Ketvirtadienį laikysiu. Kiek pažįstamų praėjusią savaitę laikė, tiek išlaikė. Tik girdėjau, kad po pirmojo etapo labai daug atkrenta, tai po pertraukos testą tęsia maždaug perpus mažiau žmonių.

nuotraukos nėra
nuotraukos nėra

CMEK'as ne visur reikalingas. Valstybės tarnyba - labai plati sritis. Juk pretenduojant į valstybės tarnautojo vietą kokioj savivaldybėje, darbo biržoje, statistikos departamente ir t. t. užtenka paprasto sveikatos patikrinimo pas šeimos gydytoją.

nuotraukos nėra

Įstatymus, nurodytus prie pavyzdinių užduočių, aišku, skaitau, bet nelabai rimtai. Iš įstatymų būna vos keli klausimai. Jei gerai pamenu, 4 buvo laikiusiems. Kita vertus, antroje testo dalyje yra tik 20 klausimų, tai galbūt ir tie 4 yra svarbūs, jei imti proporciškai. Apskritai atsiliepimai tokie, kad užduočių tipai tie patys, kaip pateikta pavyzdinėje užduotyse. Klausimai nesikartoja (bent kol kas laikiusiems pažįstamiems nepasitaikė vienodų). Ketvirtadienį galėsiu plačiau pasidalinti asmeniniais įspūdžiais.

nuotraukos nėra

yra ir testas is istatymu, tik nezinau ar vis dar simtas. vienu zodziu dabar noritn dalyvauti bet kokiam konkurse i valstybes tarnyba reikia is pradziu issilaikyt benruju gebejimu testa

×
Laukite...
puslapyje: 20 50 100