Pavasaris - spintos atnaujinimo metas!
Gražiausi drabužiai už itin draugiškas kainas

Uždaryti

nuotraukos nėra

Yra gera burėja Sporto g. Jos numeris 72362. Bent man daug kas išsipildė. Net perspėjo apie artimo žmogaus mirtį 2 mėn laike. Taip norėjosi, kad tai butu netiesa, deja, tai įvyko jau po mėnesio. 30 lt ji ima, o ir šiaip labai gera psichologė.gėlė

nuotraukos nėra

Sveiki, kvieciu prisijungti/tapti draugais Facebooke. www.facebook.com/taro.kortos

Sudarau prognozes Taro ir Lenormand kortomis. Mano FB anketoje galima ne tik uzsisakyti kortu prognozes ivairiausiais klausimais ar bendras analizes. Uzrasuose ir sienoje rasite daug idomios ir naudingos informacijos ezoterikos temomis, klientu atsiliepimus apie mano darba, atliktus burimus bei analizes.

Kortu analize uzsiimu jau penkiolika metu ir isitikinau ne karta, jog Taro ir Lenormand kortos – puikios „pagalbininkės“ ne tik sprendžiant žemiškas problemas, bet ir narpliojant sudėtingus dvasinius galvosūkius. Taro gali padėti išgirsti mūsų sielos poreikius, suvokti jos uždavinius šiame gyvenime, prisiliesti prie praeities karmos, taip pat tobulėti, išmokti tam tikras pamokas ir kurti ateities karmą. Taro tikslas nėra vien ateities spėjimas. Taro konsultacijos metu bandome išsiaiškinti priežastis, nulėmusias tam tikrus įvykius, analizuojame situacijas. Kortų simboliai padeda sužinoti daug svarbių dalykų. Pagrindinis tikslas – pačiam žmogui suvokti savo nelaimių ir problemų priežastis, kaip keistis ir keisti likima.

×
Laukite...