Pavasaris - spintos atnaujinimo metas!
Gražiausi drabužiai už itin draugiškas kainas

Uždaryti

puslapyje: 20 50 100
nuotraukos nėra

labas
Gal galit rekomenduot bureja Vilniuje? Nereikia tokios ,kuri prikalbetu abstrakciom frazem,o tiesiog zmogus is pasaukimo . Dar nei kart nebuvus, tai labai smalsu . Tuo labiau, kad siuo metu gyvenime sumaistis, pasimetus labai esu, prastokai sekasi ...

nuotraukos nėra

Zoja iš stoties, Jadvyga iš geležinio vilko, Svetlana iš gabijos g. ir Virginija ar tai Virgutė iš karoliniškiu. Šios labiausiai aptarinėjamos visame internete ir pasinaudojus google, galite rasti daug įvairių atsiliepimų apie jas. Iš visų esu buvusi tik pas Zoja.

nuotraukos nėra

čia klausėte Leopoldo kontaktų primerkęs akį
radau tokį skelbimuką:
"Leopoldas Malinauskas-grafologas ir tarologas siūlo...
Leopoldas Malinauskas-grafologas ir tarologas siūlo kortomis atskleisti ateitį. Tikėti arba netikėti. Tikėjimas, jog galime praskleisti paslaptingos ateities šydą kartais palengvina gyvenimą ar tiesiog padaro jį įdomesnį.

Laukiame Jūsų kiekvieną dieną tel. 868124305."

nuotraukos nėra

paskaitykit apie ta Leopolda "Paneles" paskutiniam numeri - nors mirk is juoko is tu bureju ir ateities spejiku. jeigu butu taip viskas aisku - per daug paprasta butu gyventišypsena

nuotraukos nėra

Jeigu ta Virginija kur zemaitiskai kalba, tai zinokit ja mano baba gerai pazista. Jokia ne bureja, ji kazkur fabrike dirbo, prarado darba ir nusprende su kortom uzsidirbti, atsikrauste i Vilniu pas sunu, ir jam reikejo padeti finansiskai.
Pati pasakojo kiek lengvatikiu ateina, ypac jaunu merginu, pasako ai turi viena drauge kuri pavydi (kas neturi tokiu draugiu?visi), ai tas vaikinas i tave ziuri, jam patinki (na visada malonu, kad kazkam patinki), o tas negeras sviesus, nesusidek (vakare galvoji kuris cia, ir butinai savo akiraty rasi viena sviesu) ir pan. Pataiko koki viena dalyka, o po tp mala s...... o mergos tik moka pinigus.
O del tu uzkalbejimu tai nebukit kvailos, gali tik nelaimes prisisaukti, cia mano drauge mego bendrauti su visokiai burtininkais, tai jai stogas nuvaziavo konkreciai, vaikinas ja mete, draugai nusisuko, tikrai geriau su mama ar gera vyresne drauge pabendrauti, daugiau patars ir pades. Tikrai nezaiskit su tais uzkalbejimais. Beje Svetlana is Gabijos g. irgi tokia pat melage ir pinigus norinti uzsidirbti. Kazkada apie ja supermamoje rase, kiek pievu prisneka.

×
Laukite...
puslapyje: 20 50 100